Praegusel hetkel on turul väga mitmeid erinevaid sisuhaldussüsteeme. Üks maailma populaarseim on WordPress. Seda kasutavad ka näiteks CNN, Yahoo, Ford jt

Algselt loodi WordPress blogimiseks, kuid ka enamike veebilehtede loomiseks on kõik võimalused olemas. Mitmete ettevõtete kodulehtedel on sisuhalduseks just WordPress.

Programmi eeliseks on lihtsus, töökindlus, võimalusterohkus ja eestikeelne tõlge. Seda saavad kasutada nii väikefirmad ja mittetulundusühingud kui ka suured veebikeskkonnad, riigiametid, e-poed jt.

WordPressi sisuhaldus võimaldab veebilehte muuta ilma programmeerimise oskusteta. Menüüde ja tekstide lisamine ning muutmine on väga lihtne.

WordPress on avatud lähtekoodiga tarkvara ning vabavara (“open source freeware”). Seega, kui ühel päeval peaksite hätta jääma, saab Teid aidata palju rohkem inimesi, kui mõne x firma loodud sisuhalduse puhul.

Märkimata ei saa jätta, et WordPressile on väga palju valmiskujundusi ja lisavidinaid (pluginad).

Esmane seadistamine ning sisu sisestamine on väga lihtne, kuid kui jääte hätta võtke ühendust. Saame aidata ka valmiskujunduste ja pluginate muutmisel.