Aastate jooksul oleme teinud koostööd suuremate ja väiksemate ettevõtetega.
Siin valik klientidest, kes meie teenuseid kasutanud:

Lotte KohvikRaadio 7SelverDomireCrescendoViking Motors,
RajaleidjaMiniclip, Filmimehe ErakoolToidupankKaubamaja, Tequila, Liviko, Labellamafia, Fitland jt

Tagasiside klientidelt:

jlepamaaAlgatusvõime, loovus, entusiasm ning kiirus on sõnad, millega mina iseloomustan Robot Meediat. Meie koostöö sujus probleemideta ning tulemus oli kordades parem, kui oskasin oodata. Robot Meedia meeskond teab täpselt, millele loovturunduses rõhku panna ning kuidas suursündmust turundada.

Jaana Lepamaa / Vallikraavi Veeralli 2014 turundusjuht

“Heartbeat Tallinn” raames toimis koostöö Robot Meediaga väga hästi. Väga meeldiv oli koos töötada partneriga, kes mõtles kaasa, andis nõu ning jagas soovitusi. Hindan väga, et tööd said valmis õigeaegselt ja kõik sujus, isegi kui meie poolt sai mõnikord väga viimase hetke asju palutud. Hindan meie koostööd väga ning soovitan soojalt kõigile neile, kel tarvis hästi ja korrektselt tehtud tööd ning professionaalsust.

Astrid Murfitt / Heartbeat Tallinn kommunikatsioonijuht

Robot Meedia aitas mul koostada ühe veebikülje, mida vajasin oma teadustöö jaoks. Koostöö oli tore. Töö oli asjatundlik ja tähtaegade täitmine rahuldav. Suhtlemine on alati olnud meeldiv, lugupidav ja viisakas.

 

Eerik Jõks / muusikateadlane

Robot Meedia oskab leida parima ja sobivaima koostöövariandi mõlemale poolele – mõistab klienti ja tema vajadusi ning oskab oma teadmiste ja oskuste kaudu need vajadused teoks teha. Oluline on ka kvaliteet – iga väiksemgi aspekt lihvitakse lõpuni välja!

Kati Raudsaar / Rajaleidja koordinaator

Lugu oli nii. Meil oli vaja flaierit. Me plaanisime seda teha nii paari kuu jooksul. Siis selgus ühel koosolekul, et tegelikult on juba valmis flaierit vaja nädala jooksul. Flaieri sisuga olid lood nagu Vestmanni väimehe ideedega. Arvad, et nagu on midagi, aga kui kirja hakkad panema kuivavad kokku nagu millimallikad. Aga nädala lõpuks oli flaier olemas. Robot Meedia tööstiili iseloomustab vastutulelikkus, paindlikkus, võime kliendiga kaasa mõelda, kui klient ise ka päris täpselt ei tea, mida ta tahab. Kokkuvõttes jäime koostööga väga rahule.

Eha Kraft / EELK LNÜ endine tegevjuht

Koostöö on sujunud väga hästi, kõik hooldustööd ja muudatused kodulehel on tehtud kiiresti, ilma liigse venitamiseta ja koduleht ise on väga hea ülesehitusega – lihtne, töökindel, kuid samas tabav. Järgmised kodulehed lasen kindlasti valmistada Robot Meedial.

Richard Lant / Strongest OÜ juhataja