Veebilehe nähtavuse parandamine otsingumootorite jaoks – see ongi SEO ehk otsimootoritele optimeerimine. Kuna Teie äri internetis turundamine toimub 24h on oluline, et Te oleksite seal ka leitav. Just otsingumootoreid kasutatakse esimese infoallikana informatsiooni otsimiseks.

Oluline on olla leitav otsingumootorite esimesel lehel. Ja mida kõrgemal seda parem. Google puhul vaadatakse enamasti näiteks vaid kahte esimest tulemust. Seega võib potensiaalne klient teid leida ka siis, kui olete esilehe viimane ehk 10-ndal positsioonil.

Kuidas jõuda Googles esimeseks?

Paremate tulemuste saavutamiseks on vaja, et veebileht oleks tehniliselt korras ja sisu otsingumootoritele arusaadavalt presenteeritud. Tundub lihtne? Tegelikuses on asi pisut keerulisem ja suurema konkurentsiga märksõnadega tippu jõudmine mahukas nii ajaliselt, kui ka rahaliselt.

Teinekord on mõistlikum keskenduda nõrgema konkurentsiga märksõnadele, et saavutada parim tulemus investeeringu kohta.

Kodulehe optimeerimise juures on väga palju erinevaid nüansse. Täielikult perfektset lehte, mis jääb alatiseks Google otsingutulemustes esimeseks, ei saa keegi teha, kuna ka Google algoritmid on pidevas muutuses. See tähendab omakorda ka veebilehe edasiarendust sest ka Teie konkurendid ei maga ja proovivad paremaid tulemusi saavutada. 

Kuidas teha SEOd?

Kui Te alles alustate ja turunduseelarve ei võimalda teenust tellida proovige võimalikult palju ära teha ise. Internetis leiab mitmeid õpetusi. Veebilehe tegemisel uurige koheselt, kui hästi on selle sisuhaldussüsteem optimeerimisele avatud. Näideks WordPressile on mitmeid tasuta pluginaid, millega toimetamine on jõukohane enamikele.

Kui aega ise õppida/teha pole saame meie aidata. Tellides SEO teenuse meilt peaksite kindlasti arvestama pikaajalise koostööga, et soovitud tulemusi saavutada.

Vajate abi? Võtke meiega ühendust ning vaatame, mis seisus Teie veebileht on