Paari aastaga on video sisuturunduse formaadina teinud tohutu hüppe. Tänaseks pole saladus, et video kasutamine turunduses, on oluline. Hiljutisest uuringust selgus, et 50% tarbijatest eelistab näha oma lemmikbrändidelt just videosisu.

Hea videosisuga saab väga hästi publiku tähelepanu püüda ja võimaldab ettevõtetel mitte ainult tooteid müüa, vaid tegeleda ka kaubamärgi kujundamisega (brändinguga).

Platvorme, mida ettevõtted videoturunduseks kasutada saavad on erinevaid. Nt YouTube, Facebook, Snapchat, Vimeo, Instagram, TikTok. Valik millis(te)es oma brändiga esindatud olla tuleb teha vastavalt oma sihtgrupile ja võimalustele.

Video on uskumatult kasulik

Videosisu aga ei pea olema ainult sotsiaalmeedias. Maandumislehtedel olev video suudab konversioonimäära suurendada üle 80% ja pelgalt sõna “video” mainimine e-posti pealkirjas suurendab avamismäära 19%. Lisaks on 90% tarbijatest öelnud, et videod aitavad neil ostuotsuseid teha.

Hubspoti uuringust on selgunud, et 78% inimestest vaatab veebivideoid igal nädalal ja 54% inimesi vaatab videoid iga päev. Google’i uuring näitas, et 10 inimesest 6-st vaataks pigem veebivideoid kui televiisorit.

Selline kasvav trend on pannud ka suuremad sotsiaalmeedia platvormid eelistama videosisu. Lisaks on juurde tekkinud erinevaid videosisu loomise võimalusi – nt otseülekanded ja lood (stories).

Videoturundusega alustamine on lihtne

Video tootmine on kulutõhusam kui kunagi varem. Enam ei ole vaja suurt videokaamerat, sest nutitelefonidega on võimalik väga hea kvaliteediga video üles filmida. Ise tegemist ei tasu karta! Kvaliteet pole enam nii määrav, kui see oli varem. HubSpoti andmeil eelistavad tarbijad ja kliendid tegelikult madalama kvaliteediga, “ehtsat” videot, mitte kvaliteetset, mis näib kunstlik ja ebaautentne.

Kui ennast videotehnikaga veel nii kindlalt ei tunne või jääb puudu ressursist võta meiega ühendust. Paneme üheskoos videoturunduse sinu äri jaoks tööle!

Meie pakutavad võimalused videovallas:

  • toote- ja teenusevideod
  • promofilm / videovisiitkaart
  • sündmuste kokkuvõtte ja kampaaniavideo (koolitused, firma suvepäevad jm)
  • live ülekanded sündmustel (seminarid, konverentsid jm)
  • videograafika
  • veebiseminarid
  • režii ja videomontaaž
  • videosisu levitamine
  • koolitused meeskonnale, et iseseisvalt videosisu toota

Vajad abi? Võta meiega ühendust ning vaatame, kuidas video abil eesmärke saavutada