Ehkki veebiseminarid pole uus asi pole paljud ettevõtted seda enda jaoks veel kasutusele võtnud. Videoturunduse kasvavas trendis tasuks aga kindlasti ka seda formaati proovida ja katsetada. Veebiseminaride heaks omaduseks on nende interaktiivsus. Osalejad saavad värsket ja kasulikku teavet, küsida küsimusi ja arutada teemasid reaalajas.

Veebiseminaride eelis tavalise video ees ongi interaktiivsus. Osalejad saavad teavet, küsivad küsimusi ja arutavad neid reaalajas. Mõju turunduslikult aga ei pea jääma ühekordseks, sest peale otseülekande lõppu saab veebiseminari ka järelvaadatavaks teha.

Esitlege uut toodet või koolitage

Paljud ettevõtted kasutavad veebiseminare uute klientide leidmiseks, oma teadmiste esitlemiseks, brändi tugevdamiseks, koolituspäevade tegemiseks. Aga otseülekanne sobib väga hästi ka uue toote/teenuse tutvustamiseks.

Üldiselt toimivad veebiseminarid kõige paremini ärilt ärile (B2B) või tarkvara kui teenus (SaaS) ettevõtete, blogijate ja väikeettevõtete jaoks, kes soovivad oma teadmisi jagada. Samas e-kaubanduses töötavad enamasti teised sisuturundus taktikad paremini.

Ole hästi ettevalmistatud

Veebiseminari puhul on oluline olla hästi ettevalmistatud. Seda nii tehniliselt kui ka sisu poolest. Kuna tegemist on otseülekandega, ei saa teha mitut duublit ja uuesti alustada. Samuti soovivad vaatajad, et teie otseülekande pilt ei hanguks ja kogu ülekanne oleks ladus ning lihtsasti jälgitav.

Nii nagu seminar ikka, koosneb ka veebiseminar tavaliselt ühest päevajuhist ning esinejatest, kes oma teemat esitlevad. Esinejad võivad olla ülekande kohas kohapeal või liituda samuti läbi interneti.

Võrreldes tavaseminariga saavad veebiseminaril osalejad suhelda enamasti sõnumside kaudu. Tehniliselt on võimalik teostada küsimuste ja vastuste ajal osalejate oma mikrofonide kasutamine.

Veebiseminari 100%-ks õnnestumiseks on hea võimalikud murekohad enne ülekande algust läbi proovida ja olla valmis ka variant B-ks.

Kui vajate abi võtke meiega ühendust. Oleme teinud mitmeid ülekandeid ning saame kindlasti ka Teid otseülekande osas aidata. Seda nii sisu, kui ka tehnilise lahenduse pakkumisel.

Meie pakutavad teenused:

  • veebiseminari sisu ja tehniline lahendus
  • otseülekande tehnika (suurepärase pildi ja heli edastamiseks)
  • tipptasemel videoülekande pildi tootmine
  • kvaliteetne videoülekannete helindus
  • eetrigraafika disain (tiitrid, logo, algus ja lõpuslaidid)
  • ülekande salvastamine ja järelmontaaž
  • makselahendusega ülekannete lahendused (tasuline veebiseminar)
  • veebiseminari eelreklaam

Soovite teha otseülekannet? Võtke meiega ühendust ning leiame sobiva lahenduse