Ürituste korraldamine on tõeline kunst, kus iga detail mängib olulist rolli sündmuse üldises õnnestumises. Üritusturundus on võimas vahend, mis pakub ettevõtetele võimalust luua otsest sidet sihtgrupiga, luues elavaid kogemusi ja meeldejäävaid hetki. Üritusturunduse eesmärk on mitte ainult tutvustada tooteid või teenuseid, vaid ka luua emotsionaalne side brändi ja tarbijate vahel.

Et kõik õnnestuks on vaja üritust korraldades täpset planeerimist, loovust ja pöörata tähelepanu pisiasjadele. Ükskõik, kas tegemist on konverentsi, tooteesiltuse või kliendiüritusega, on iga korraldusetapp oluline selleks, et luua meeldejääv kogemus osalejatele.

Alates esimesest koosolekust kuni viimase külalise lahkumiseni peab ürituste korraldamise protsess olema sujuv ja hästi organiseeritud. Selles keerulises, kuid põnevas valdkonnas on edu võti oskus ühendada professionaalne täpsus emotsionaalse kaasahaaravusega, pakkudes samal ajal osalejatele meeldejäävat ja nauditavat kogemust.

Meie teenused:

  1. Seminarid, konverentsid: kujunda oma visioon meie kogenud meeskonna käe all reaalsuseks. Tagame, et sinu seminar või konverents oleks mitte ainult informatiivne, vaid ka kaasahaarav ja professionaalne. Pakume nii füüsilist kui ka online seminari korraldamist.
  2. Toodete esitlused, poodide avamised: anna oma toodetele parim platvorm, et need säraksid. Korraldame loovaid ja mõjusaid esitlusi, mis jätavad kustumatu mulje. Lisaks aitame avada uusi müügikohti, mis jäävad meelde ning tekitavad kõlapinda.
  3. Suve- ja talvepäevad: tähistame ettevõtte suve- ja talvepäevi lõbusalt ja meeldejäävalt! Lase meil korraldada sündmus, mis ühendab meeskonda ja loob positiivseid mälestusi.
  4. Kliendiüritused: loome sündmusi, mis tugevdavad sinu suhteid klientidega. Olgu see eksklusiivne õhtusöök või inspireeriv seminar, teeme kõik selleks, et sinu kliendid tunneksid end erilisena.
  5. Erilahendused: kirjelda oma ideed ning aitame selle ellu viiga. Läheneme loominguliselt ning korraldame kogu ürituse.

Miks valida meid

Meie meeskond on täis loovaid mõtteid ja innovaatilisi lahendusi, mis muudavad igasuguse ürituse unikaalseks ja silmapaistvaks.

Oleme pühendunud tagama, et iga detail oleks täiuslikult paigas. Sinu rahulolu on meie prioriteet number üks. Kuulame sinu soove ja vajadusi ning kohandame oma teenuseid vastavalt.

Meil on rikkalik kogemus mitmesuguste ürituste korraldamisel.

Milleks peaksid olema valmis

Ürituse planeerimise algusfaasis peaksid olema valmis meile leidma rohkem aega, sest vajame sinult sündmuse õnnestumiseks head sisendit. Seetõttu tasub juba enne meie poole pöördumist need teemad enda jaoks läbimõelda.

Eesmärkide määratlemine: alustame alati planeerimist sellega, et määratleme eesmärgi, sihtrühma ja mida soovime selle sündmusega osalejatele edasi anda või millist kogemust pakkuda.

Eelarve: kogu ürituse korralduse eelarve sõltub paljuski eesmärgist, kuid kindlasti on mõjutab eelarvet ka asukoht, toitlustus, meelelahutusprogramm aga ka reklaam, kui tegemist on näiteks seminariga. Siin saame kindlasti olla abiks oma kogemustega ning aitame leida võimalikke kulude kokkuhoiu viise. Samuti hoiame terve aja eelarvel silma peal.

Mille pärast muretsema ei pea

Kui eesmärk ja eelarve on teada saame juba pakkuda erinevaid lahendusi. Loome üksikasjaliku ajakava, mis hõlmab kõiki ürituse etappe alates eelneva planeerimise perioodist kuni ürituse lõpuni.

Teenuste / artistide hankimine: meie partnerite hulgas on usaldusväärsed ja kogemustega teenusepakkujad, mistõttu saame pakkuda parimat toitlustus, heli-, valgus- ja videotehnika, transpordi jm lahendusi.

Riskianalüüs ja varuplaanid: kuigi planeerime sündmuse väga detailselt on vajalik alati ka varuplaanid. Tahes tahtmata võib ette tulla ilmastikutingimuste kiire muutumine, tehniline rikete või muu ootamatus. Oleme nendeks alati valmis ja saame reageerida vastavalt plaanile.

Kindlasti tagame selle, et ürituse päeval saaksid sa kõike nautida ja ei peaks mõtlema, kuidas külastajad õige koha üles leiavad, millal artist lavale läheb või millal mikrofon sisselülitada, et kõnelejate hääl kõigi osalejateni kostuks.

Mõningad sündmused, mille korraldamisega oleme olnud seotud: