POS materjalid (Point of Sale Materials) on turundusmaterjalid, mis on mõeldud kasutamiseks müügikohtades: poodides, restoranides, kaubanduskeskustes ja muudes kohtades. Need materjalid on loodud selleks, et suunata tarbijaid tegema ostuotsuseid.

Mõned levinumad POSM materjalid hulka kuuluvad:

  1. Plakatid ja bännerid: suured trükitud plakatid ja bännerid, mis võivad sisaldada brändi sõnumeid, tooteid ja sooduspakkumisi. Need on tavaliselt paigutatud müügikohtadesse, et meelitada tähelepanu ja suunata ostjaid konkreetsete toodete või kampaaniate juurde.
  2. Stendid: stendid või roll-up’d on tihti kasutatavad reklaamvahendid, mis seisavad püsti ja võivad sisaldada teavet toodete omaduste, hindade ja sooduspakkumiste kohta.
  3. Wobbler ehk riiulirääkija: paigutatakse kaupluste riiulitele, et aidata klientidel tooteid kiiresti leida ja anda neile lisateavet toodete kohta.
  4. Reklaamialused ja kleepsud: kleebised, kaubaaluste / euroaluste ümbrised, mida saab kasutada brändi esiletõstmiseks.
  5. Reklaamistendid: eraldi müügipunktid, mis on loodud konkreetsete toodete või kampaaniate jaoks. Näiteks saab neid kasutada uute toodete turuletoomisel või hooajaliste müügiedenduste jaoks.

POSM materjalid on oluline osa jaemüügistrateegiast, kuna need aitavad suurendada bränditeadlikkust, parandada toodete nähtavust, julgustada tarbijaid tegema ostuotsuseid ja luua paremat ostukogemust neile.

Miks valida meie POSM materjalid:

  1. Silmapaistev disain: Meie meeskond disainib POSM materjalid vastavalt sinu brändi väärtustele ja eesmärkidele. Pakume loomingulisi lahendusi, mis tõmbavad ostjate tähelepanu ja innustavad neid ostma.
  2. Kvaliteetne trükkimine: Kasutame tipptasemel trükiprotsesse, et tagada kvaliteetsed ja vastupidavad väljapanekud.
  3. Mitmekesine valik: Pakume laias valikus POS materjale, sealhulgas plakateid, stende, wobblereid, reklaamaluseid ja -stende ning palju muud. Üheskoos leiame parima lahenduse!
  4. Kiire tarne: Teame, kui oluline on aeg müügiprotsessis. Seetõttu tagame kiire tarne, et sinu POSM materjalid jõuaksid õigeaegselt müügikohtadesse.
  5. Erilahendused: Meie meeskond mõtleb kaasa ja proovime leida lahenduse ka su kõige hullumeelsemale plaanile. Võta ühendust ja räägi oma ideest!