Kujundame ja toodame erinevaid reklaammaterjale. Kõigile meie toodetud materjalidele pakume paigaldusteenust.

Oleme kursis erinevate trükivõimaluste ja materjalidega ning saame pakkuda juba tööd alustades kõige sobivamad lahendused.

Kirjuta meile ning leiame su soovidele parimad võimalikud lahendused ja materjalid nii väli- kui sisetingimustesse. Aitame kaasamõelda uute ägedate lahenduste loomisel.

Loe lähemalt: POS materjalid ja reklaam

Renditooted reklaamidele

Mõnikord on vaja reklaamilahendust vaid mõneks sündmuseks. Selleks pakume erinevaid tooteid rendiks. Valikus on reklaamtruss (teisaldatav reklaamsein), valguskuubikud ja reklaamtreilerid.

Reklaamtruss

Reklaamtrussist on võimalik teha erinevaid ajutisi lahendusi. Trussist on võimalik ehitada reklaamsein messidele, pildistamissein firmapidudele, pop-up pood kaubanduskeskusesse, eraldusseinu kaubanduspindadele, riietuskabiine jm

Truss on valmistatud komposiitmaterjalist (alumiinium ja plastik). Sõrestikmoodul (10x10cm) võimaldab ehitada erineva suuruse ja kujuga ajutisi lahendusi.

Rendis moodulid pikkuses 90cm ja 140cm. Lisaks nurgakuubikud (10cm), põrandajalad (lühikesed ja pikad).

Oma kerguse tõttu on see lahendus sobiv kasutamiseks sisetingimustesse. Välitingimustesse pakume teisi lahendusi.

Valguskuubik

Valguskuubikut on võimalik kasutada reklaamielemendina messidel, kauplustes, firmaüritustel. Kuubik on valget värvi ning seest valgustatud. Kuubikut saab brändida ja kujundada vastavalt soovile.

Rendis kuubikud 50x50cm, kõrgus 60cm.

Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustesse.

Reklaamtreiler

Reklaamtreileri eeliseks on mobiilsus, mis võimaldab seda liigutada vastavalt kliendi soovile ja vajadustele. Reklaamhaagis on äärmiselt pilkupüüdev välimeedia formaat. Reklaamplakat asub kõigi liiklejate (autojuhtide, jalgratturite, jalakäijate) jaoks sobivalt silmade kõrgusel.

Sama reklaam, pikemat aega, sama koha peal jätab inimesed külmaks, kuid reklaamtreileriga saab liikuda uude kohta ja uute kontaktideni kiirelt ja efektiivselt. Täna kesklinnas, homme linnast väljas toimuval suurüritusel – täpselt nii, kuidas soovid ning kuidas reklaam paremini töötab!

Liikuv reklaamtreiler

Erilahendusena pakume ringi sõitvat reklaamtreilerit. Reklaamtreileri vedamine auto taga annab hea tulemuse. Sobib väga hästi lühikestele kampaaniatele, kuna märgatavus on väga suur.

Soovi korral paigaldame ise reklaamid treileri külge ning viime kohale, kuhu vaja. Meie kaudu saab tellida ka reklaamide trükki.

Vajad silmapaistvat reklaamtoodet? Võta ühendust ning leiame sobiva lahenduse