Facebooki reklaam

Facebooki Ads reklaam annab suurepärase võimaluse sihtida oma reklaam täpselt soovitud sihtrühmale. Saate näiteks pakkuda inimese sünnipäeval talle mõne eriti hea pakkumise või hoopis 25-35 aastastele naistele, kes on just kihlunud, pakkuda pulma planeerimist.

Google reklaam

Google Ads reklaam on hea võimalus jõuda täpselt nende inimesteni, kes Teie toodet või teenust otsivad. Reklaamiga saab Google esilehele jõuda kõige kiiremini. Kindlasti aga ei tasu unustada SEOd, et ka orgaaniliselt esilehel olla. 

Taasturundus ehk remarketing, retargeting

Taasturundus on eriti oluline just ekaubanduses, kuna esmased külastused enamasti ei konverteeru. Statistika näitab, et lausa 98% e-poe külastajatest lahkuvad lehelt ostu sooritamata. See ei tähenda, et Teie toode oli ebasobiv või reklaam piisavalt tasemel. Inimestel on lihtsalt omapäraks valimine ning seetõttu enne ostu sooritamist käiakse läbi ka teised pakkujad.

Et klient siiski enda veebilehele tagasi tuua ja tehing lukku panna saabki kasutada taasturundus kampaaniaid. See annab võimaluse Teie veebilehte juba külastanud tarbijale edastada lisainfot või lisada juurde mõni boonust (allahindlus, tasuta saatmine vmt), et ta just Teie lehel ostu sooritaks.

Teha ise või kasutada digiagentuuri?

Mõlemad reklaamiplatvormid on lihtsad ja jõukohased kõigile. Kui vähegi teemat uurida ja soov katsetada saate seda ise teha. Kui aga tunnete, et ise päris ei oska või aega pole võtke meiega ühendust ning teeme koos. Saame abi pakkuda ka juba olemasolevate reklaamikontode analüüsimisel ning pakkuda välja lahendusi, kuidas reklaamid paremini toimima panna ja tulemusteni jõuda.

Meie pakutavad teenused:

  • reklaamikontode seadistamine
  • tekstide ja visuaalide loomine
  • tulemuste mõõtmine
  • reklaamide testimine ja optimeerimine
  • Facebook Pixel seadistamine
  • Google Analytics ja Goalide seadistamine
  • Instagrami reklaamid
  • maandumislehed ja kampaanialehed

Vajate abi? Võtke meiega ühendust ning vaatame, mis seisus reklaamikontod on