Veebianalüütika kasutamine on vajalik teadmaks, mis veebilehel toimub. Teades seda, on võimalik tõsta lehe efektiivsust. Mida rohkem infot, seda parem. Seega pole mõistlik kasutada mõõtmisvahendeid, mis annavad vaid pinnapealse info.

Tuntuim tasuta mõõtmisvahend on Google Analytics, mille eeliseks detailne personaliseeritav ülevaade ja sisseehitatud analüütilised vahendid.

Google Analyticsi abil on võimalik vaadata külastajate, külastuste ja klikkide arvu. Külastajate geograafilist päritolu ja ka internetis tuldud teed (kas inimene tuli otse lehele, otsimootori kaudu ja millise otsisõnaga). Teil on võimalik näha, milline sisu kliente enim huvitab. Iga lehe puhul on võimalik individuaalselt seada ka eesmärgid (goal’id).

Kogutud andmete põhjal saab teha analüüsi. Saate teada, milline on efektiivseim reklaamikeskkond, kuhu edaspidi oma raha panna, millist sisu toota jmt.

Võtke meiega ühendust, kui soovite hakata oma veebilehe liiklust jälgima ja analüüsima. Aitame tehniliselt asja tööle saada ning hiljem ka numbritest aru saada.