Alates tänasest on eestlastel võimalik kasutada sotsiaalmeedias kahte uut funktsiooni: Music, mida saab kasutada nii Instagramis kui ka Facebookis ning Instagram Reels – uus viis, kuidas Instagramis luua ning avastada meelelahutuslikke lühivideoid.

Mis on Instagram Reels?

Koostöös sisuloojate ja muusikaliste partneritega kogu maailmast on Facebook ja Instagram loonud uue viisi, kuidas inimesed saavad ühenduses olla ning oma tundeid jagada. Facebooki rakenduste perekonna kõige noorem funktsioon Reels pakub võimalust teha seda läbi video ja muusika.

Reelsiga saab avastada meelelahutuslikke lühivideoid. Selle funktsiooni abil on võimalik luua kuni 30-sekundilisi mitmetest klippidest koosnevaid videoid, millele saab lisada erinevaid helilisi ja visuaalseid efekte. Videoid saab jagada oma Instagrami seinale, avalikelt kontodelt postitatud lühivideod on kättesaadavad kogu Instagrami kogukonnale läbi uue Reelsi videotele pühendatud vahelehe.

Loe lähemalt, kuidas Reelsi filmida: https://turundajateliit.ee/instagram-tutvustab-eestis-uusi-funktsioone-reels-ja-music/

Muusika Facebookis ja Instagramis

Lisaks uuele Reels funktsioonile, kus saab meeleolu loomiseks videotele lisada muusikat, saab nüüdsest muusikat lisada ka oma Facebook või Instagram Story fotodele ja videotele.

Koos muusika lisamisega käib kaasas ka “Lyrics Sticker”” mis näitab ekraanil laulusõnu ning “Music Question Sticker”, mis võimaldab küsimusele vastata sobiva lauluga. Lugusid saab lisada Facebooki oma huvide või hobide alla ning oma lemmikloo saab panna ka oma profiilile. Kui keegi külastab sinu profiili, hakkab see mängima. Laulu peale klikkides viib see artisti leheküljeni.