Promofilm annab suurepärase võimaluse kliendil ettevõtet teatud mõttes kogeda. Imagofilmi kaudu on võimalik näidata firma tootmis- ja kliendiüksusi, anda sõna firmajuhile, tootearendajale jt. 

Mainefilmi juures on oluline tähele panna, kellele on film mõeldud. Kas tahetakse mõnda kindlat toodet/teenust esitleda või kogu organisatsiooni tutvustada. Planeerimisel ja eesmärkide seadmisel on kõige suurem osakaal. Ülejäänud teostus on seejärel lihtne protsess.

Promofilmil / videovisiitkaardi väljundid:

  • kodulehekülg: veebilehed, mis külastajatele videote kaudu sõnumeid edastavad, on märksa suurema tähelepanu protsendiga
  • e-mail: lisatakse saadetud hinnapakkumisele, kus on link millelt videot näeb
  • müügikohtumised: kohtudes kliendi või koostööpartneriga on imagofilm hea sissejuhatus vestlusele
  • näitused ja messid: kataloogide ja visiitkaartide jagamise asemel püüab mainefilm oluliselt rohkem pilke ning suudab kiirelt nii mõnelegi tekkinud küsimusele vastata
  • jagamiseks: digitaalne visiitkaart. DVD, CD või mälupulga peal koostööpartneritele, klientidele jt huvilistele

Video kasutamisest on palju kasu, kuna sõnum jääb rohkematele klientidele meelde. 50% klientidest mäletab, mida nad on nii kuulnud kui ka näinud. Nii paraneb usaldusväärsus.

Mõningatel juhtudel võib tootmine kujuneda kulukaks, kuid hiljem saadav kasu suur. Videoklippi on võimalik saata kõikjale ise kohale sõitmata. Nii on võimalik hoida kokku transpordi, majutuse, toitlustuse jms pealt.

Hind

Filmimisel sõltub hind paljudest teguritest. Hinnad algavad 490€, kuid kui soov suuremalt oma toodet/teenust tutvustada peaks arvestama 900-1500€ väljaminekuga.
Spetsiaalseid erieffektid ja muud keerukad lahendused mõjutavad imagofilmi hinda samuti. Täpse hinnakalkulatsiooni saamiseks kirjeldage võimalikult detailselt oma mainefilmi soove. Meie kontaktid leiate siit.

Näiteid tehtust